Zdjęcie

Rurki ze stali nierdzewnej do elementów grzejnych

AD Tubi Inossidabili S.p.A., firma powstała w 1997.

Firma produkuje rurki spawane ze stali nierdzewnej oraz stopów niklowych.

Zadanie jakie firma postawiła przed sobą to dostarczanie rurek w możliwie szerokim asortymencie jako niezależny od żadnej grupy producent.

Produkuje zarówno rury spawane GTAW (TIG), jak i LASEREM.

Ciągłe inwestycje w nowe technologie produkcji, jakość i szkolenia pracowników spowodowały ogromny rozwój firmy i potwierdzają wyjątkową dbałość o produkty.

Spawanie TIG (Tungsten Inert Gas) to skonsolidowana technologia zapewniająca doskonałą jakość metalurgiczną.

Spawanie LASEREM jest nowszą technologią z zaletą krótkiego cyklu termicznego i ograniczonego zgrubienia ziarna w strefie wpływu ciepła.

Zakres rozmiarów AD TUBI

Wymiary

  • Średnica: od 3/8 „do 2”
  • Grubość ściany: Od .016 „do .154”
  • Długość: Maksymalna długość 100 ‚
  • Proste rury
  • W kształcie litery U (U-Bent)

Rurki ze stali nierdzewnej do produkcji grzałek elektrycznych

Firma stawia na jakość produktu i serwis na wysokim poziomie, który ma zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Grzałki elektryczne – produkcja

Firma Gutex współpracuje już od siedemnastu lat z firmą AD TUBI. Obecnie jest jej oficjalnym przedstawicielem na całą Polskę.

Rodzaje materiałów dostępne na składzie:

  • AISI 321, 304,304L, 316L
  • INCOLOY 800

Istnieje możliwość sprowadzenia przez firmę Gutex innego asortymentu. W swojej ofercie posiadamy niezbędne elementy, z których jest produkowana grzałka, elementy grzejne. Produkty są wykonane z materiałów jakości. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie parametry posiadają rury, jaka jest ich średnica, długość, cena, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i udzielimy fachowej porady. Cena produktów jest niezwykle atrakcyjna, dlatego warto zdecydować się na ich zakup właśnie u nas. W celu poznania pełnej oferty naszych produktów, zachęcamy do napisania na nasz e-mail lub kontaktu telefonicznego. Możesz także odwiedzić naszą siedzibę.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!