Zdjęcie

Globar SiC

Elektryczne elementy grzejne z węglika krzemu (SiC) dla temperatur elementów do 1625 stopni Celsjusza są dostępne w bardzo szerokiej gamie rozmiarów i kształtów. Wszystko po to, aby spełnić potrzeby różnorodnych urządzeń i procesów. Elementy grzewcze Kanthal Globar SiC mogą poszczycić się wysoką mocą wyjściową. Można je montować zarówno pionowo, jak i poziomo. Materiał elementu pozostaje sztywny nawet przy maksymalnych temperaturach roboczych. Nie trzeba inwestować w specjalne wsporniki.

Grzałki SiC Globar

Grzałki są odpowiednie do większości zastosowań, w których stosowane są elementy z węglika krzemu. Zawierają one strefy rekrystalizowanego węglika krzemu, zoptymalizowane pod kątem odporności na utlenianie. Elementy grzejne Globar HD SiC przeznaczone nawet do najtrudniejszych zastosowań, w których tradycyjne elementy z węglika krzemu nie są odpowiednie

Elementy grzejne Globar SiC

Oferta Kanthal obejmuje również wiele rodzajów elementów grzewczych Globar z węglika krzemu (SiC) do kąpieli pływakowych stosowanych w produkcji płaskiego szkła sodowo-wapniowego do zastosowań architektonicznych, motoryzacyjnych oraz solarnych.

W celu poznania szczegółów oferty Globar zachęcamy do kontaktu za pomocą maila lub telefonu. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!